logo

ziky@email.cz

Datum poslední aktualizace: 16. března 2024

          Pozvánky na akce, které pořádá Martin Veselý: v pátek 19. dubna 2024 ve 12.30 hod. výstup na věž zámku v Dolní Přími a v sobotu 11. května 2024 v 11.30 hod. výstup na vyhlídku na bývalé huti v Šindelové.

          Rozhledny aktuálně ve výstavbě nebo dokončované: Centrum ekologické výchovy s rozhlednou v areálu LOMU KUROVICE (Centrum s rozhlednou bude otevřené v roce 2024, foto z ledna 2024: A.Průšová) a ROZHLEDNA MAJÁK HLUŠOVICE (v únoru 2024 ještě nebyla rozhledna zkolaudována, foto: A.Průšová).

kurovice5.jpg

          Nové rozhledny roku 2023: od ledna je v provozu MALÁ ROZHLEDNA HRADIŠTĚ V PÍSKU, od konce března ROZHLEDNA VYSOKÉ POLE, od 15. dubna ROZHLEDNA PAMÁTNÍKU BBO U KŘEPIC. Od dubna je přístupná ROZHLEDNA HOLÝ VRCH U OKOUNOVA, od jara je přístupná menší ROZHLEDNA OZNIČKA (obec Oznice, okres Vsetín). Dne 8. července proběhlo slavnostní otevření VYHLÍDKY NA JANEČKU u Semil. Od konce července slouží veřejnosti DRNOVICKÁ VYHLÍDKA (okres Zlín), od října je přístupná ROZHLEDNA BÚŘOV U VALAŠSKÉ BYSTŘICE (postavena jako replika původní zbourané vyhlídkové věže), od 11. listopadu ROZHLEDNA HAMŠTEJN U OBCE KOBEROVY. Dne 31. prosince byla slavnostně otevřena nové rozhledna NA PASECE U TRHOVÉHO ŠTĚPÁNOVA.

          Webové stránky o slovenských rozhlednách Martina Veselého lze nalézt zde: rozhledny-slovensko.webz.cz.

https://rozhledny.webzdarma.cz/web-ms.jpg